8 Spotkanie PLSSUG Wrocław

Już w najbliższy czwartek odbędzie się Ósme Spotkanie Polish SQL Server User Group we Wrocławiu.

Tym razem spotkanie bedzie miąło wyjątkowy charakter; odwiedzą nas bowiem Katarzyna Pawlonka [ITPro Community Manager], Cezary Nolewajka [Senior Consultant | Software Engineering Excellence Team | Microsoft Services] oraz Łukasz Grala [Niezależny Konsultant, MCT].

Tematy tego spotkania związane będa z działalnościa grup społecznościowych, projektowaniem baz danych i współpracy grupowej oraz zapytaniom MDX/DMX.

Rejestracja na spotkanie odbywa się według następującego schematu:

Rejestracja na to spotkanie odbywa się w nowym trybie. Aby się zarejestrować, należy:

1) Założyć konto na portalu http://www.ms-groups.pl. Wystarczy wejść na http://www.plssug.org.pl i wybrać czerwony przycisk “Załóż konto na portalu“. Konieczne będzie kliknięcie linka aktywacyjnego przesłanego drogą mailową.

2) Zalogować się na konto (żółty przycisk na http://www.plssug.org.pl lub link w prawym górnym rogu strony).

* Istnienie możliwość powiązania konta LiveID (dawniej MS Passport) z kontem na portalu – w tym celu należy na stronie logowania (po wybraniu opcji Zaloguj) wybrać opcję “Logowanie z LiveID” i zalogować się na swoje konto LiveID, a następnie podać login i hasło użyte przy rejestracji na portalu. Wtedy konto na portalu i konto na LiveID zostaną powiązane.

3) Będąc zalogowanym, na witrynie PLSSUG należy wybrać zielony przycisk “Dołącz do PLSSUG” i wypełnić krótki formularz, gdzie między innymi trzeba wskazać oddział PLSSUG (dla przypomnienia: Wrocław :)). Rejestracja do portalu nie odbywa się automatycznie. Potwierdza ją tajemnicza osoba z PLSSUG, której nigdy nikt nie widział.

4) W momencie otrzymania droga mailową informacji o dołączeniu do witryny PLSSUG – można dodać się na liście uczestników spotkania (dodając nowy element do listy):

ZAPRASZAM SERDECZNIE

Leave a Comment

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Skip to toolbar