Kilka słów po 6.Spotkaniu PLSSUG Wrocław

Po pierwsze: Wielkie podziękowania dla Joanny, Joanny, Magdaleny i jeszcze tych dwóch ważnych osób z Altkom Akademia Wrocław, których imion teraz zapomniałem. Dzięki wam mogło się to udać i mam nadzieję, że będzie trwać. Mam też nadzieję że pokazaliśmy co tak naprawdę robimy, czym się bawimy, jednoczśsnie podchodząc do tego jak najbardziej poważnie.

Po drugie: wielkie podziękowania dla Grzegorza Stoleckiego za świetną sesję i pomoc w konkursie oraz dla Tomasza “Wiśni” Wiśniewskiego za usługi stenopisania podczas sesji live Meeting. Sesja w zasadzie w ogóle nie mówiła o SQL, chociaż jak każda dobra sesja SQLowa musiał być w niej pokazany {SELECT}. I był. Patrząc na zastosowanie Data Mining pokazane przez Grzegorza, nie wiem czy nie dałoby się tego jakoś zastosować w małej organizacji (najlepiej z SQL Express)

Po trzecie:  wielkie podziękowania dla Damiana Widery, który mimo przeciwności losu (oporu techniki) zdołał sesję poprowadzić, skrócić i ciekawie zakończyć. Było trochę niedoróbek, trochę wpadek, ale całośc się udała i po przygotowaniu jeszcze lepszym do nastepnych sesji, można śmiało robić następne takie sesje. Niesamowitym jest jak wiele mozliwości oferuje prosty (choć nie łatwy) PowerShell, który mozna wykorzystać z pewnościa na wiele więcej sposobów niż te o których TYLKO napomnkął Damian.

Publiczność w zasadzie dopisała, choć liczę na więcej przy następnej okazji (która już za niecałe cztery tygodnie).  Materiały są już częściowo opublikowane na stronie PLSSUG i tylko tam. zachęcam więc do zarejestrowania się na portalu MS-GROUPS oraz w PLSSUG. Chcemy dac Wam naprawdę dużo, ale tylko dla Was, dla tej specyficznej gromadki ludzi związanych z SQL Server. więcej w naszym Newsletterze.

 

Leave a Comment

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Skip to toolbar