Articles Comments

Kicekpicek's online place » Komputery i Internet, Windows Server 2008 » Nie ma jak Prometric…

Nie ma jak Prometric…

Nie wiem, czy inni tego nie opisują w Internecie, czy tylko mi się takie rzeczy zdarzają, ale w tym roku tylko raz udało mi się normalnie zapisać i podejść do egzaminu. A podchodziłem/miałem podejść do trzech.

Zdawałem 70-647. Nie poszło mi. Ok, z tym było w porządku, ale moja wiedza za mało była skupiona na budowaniu site’ów i subnetów. Byłem, dowiedziałem się, czego mi brakuje i wszystko było ok.

Drugi egzamin to 70-158. A dokładniej 72-158, bo taki miałem voucher a nadal mam ważną legitymację studencką. Ponieważ voucher był “na sztywno” przypisany do Combidaty, musiałem zdawać w jednym z jej ośrodków. Jako że żyję i pracuję w Warszawie – tu wysłałem swoje zgłoszenie. Potwierdzenia nie otrzymałem, tylko telefon od Pani z ośrodka, że mnie tak zarejestruje. Umówiłem się na egzamin na 9:00. Przyszedłem i… okazało się, że jestem zapisany na 12:45. Po chwili dochodzenia okazało się, że ta informacja poszła z Prometrica dwa dni wcześniej, ale Pani mnie rejestrująca zrobiła literówkę w moim mailu i od niej informacja nie doszła. Ok, zdarza się – trudno ją winić. Ale że Prometric nie wysłał na mojego maila z ich bazy tylko (prawdopodobnie) wysłał na maila z literówką? To nie jest logiczne. Wróciłem do pracy na chwilę, później do Combidaty i zdałem.

Dziś był egzamin trzeci. A właściwie miał być. Powtórka 70-647. Rejestrowałem się przez stronę Prometric. Nawet po zdaniu 70-158 upewniłem się co do dnia i godziny. Dziś na miejscu okazało się, że byłem zarejestrowany… w innym ośrodku. Dzwoniłem do Prometric i stwierdzili, że “sam tak Pan się zarejestrował” i “nie ma możliwości przeniesienia”. Pani z Combidaty dzwoniła też do rejonowego przedstawiciela. Wyszło, że nic się nie da zrobić i voucher w plecy. Niestety, nie studencki. Trudno, pogodziłem się, że zrobiłem błąd i przyjdzie mi dać 100$ za podejście do niego. Jadąc do domu, zadzwonił mi telefon. Jakiś zagraniczny numer. Odebrałem, okazało się, że rzeczywiście, znaleźli jakiś błąd w moim zgłoszeniu i co prawda nie mogę zdawać dziś, ale.. dostanę voucher na podejście raz jeszcze. Przynajmniej tyle dobrego…

Written by

Filed under: Komputery i Internet, Windows Server 2008 · Tags: egzamin, Prometric

2 Responses to "Nie ma jak Prometric…"

  1. Mikołaj says:

    Szczerze to wśród znajomych moich panuje to samo, jestem chyba jednym przypadkiem, który w grudniu się zapisał na egzamin i zdał tak jak byłem zapisany :P kogo nie znam to wieczny problem :)

  2. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, bo podchodziłem tylko raz :) w Łodzi w CK Zeto, bez niespodzianek, rejestracja oczywiście przez Prometric.

Leave a Reply

*

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera
Skip to toolbar