• Blip ^majkrosoft

    Wystąpił błąd: [404] Not Found
  • Twitter @majkrosoft


19 April 2011

Witaj, jeśli tutaj trafiłeś to albo dowiedziałeś się o nas przez Blipa, Twittera bądź Facebooka albo jesteś na finałach krajowych ImagineCup i widziałeś jakichś dwóch typów z napisem na plecach majkrosoft.it.Na początku wartałoby się przedstawić. Jest nas dwóch. Obaj gdzieś tam kiedyś pisywaliśmy na blogach. Ten większy to Kamil Pociask vel OSKAr vel ^rakso (blip, twitter, facebook). Ten mniejszy to Marcin Bryk vel Metorio (blip, twitter, facebook). Jesteśmy studentami Informatyki na Politechnice Rzeszowskiej oraz członkami Rzeszowskiej Grupy IT. Oczywiście, nie możemy zapomnieć o naszym wspaniałym grafiku Angelice Yzoji Boruckiej (blip, twitter, facebook) – człowiek od zadań specjalnych ;-).

Pewnie się zastanawiacie co nas skłoniło do założenia bloga właśnie o Microsoft (MS). Szczerze, przede wszystkim pasja i to, że z technologiami MS mamy do czynienia na co dzień i nie chodzi tu tylko o Windows’a.

Druga sprawa. O czym mielibyśmy niby pisać. Przecież większość serwisów technologicznych informuje o nowościach wprowadzanych na rynek przez giganta z Redmond. My natomiast nie tylko skupimy się na nowościach, ale postaramy się dostarczyć Wam informacje na temat produktów, które np. są już od pewnego czasu na rynku, lecz nie mówi się o nich głośno. Na blogu będziemy również zdawać relacje z przeróżnych wydarzeń organizowanych przez polski oddział Microsoft. Takim właśnie wydarzeniem jest rozpoczynający się dzisiaj krajowy finał ImagineCup.

majkrosoft
  1. Karol Stilger
    16/03/2015, 17:22

    czy ktoś tu jeszcze żyje?:)