• Blip ^majkrosoft

    Wystąpił błąd: [404] Not Found
  • Twitter @majkrosoft


O nas

Angelika Borucka vel Yzoja (blip, twitter, facebook, www)
Wspaniały grafik od zadań specjalnych.” //OSKAr

Dwudziestoletnia studentka biofizyki z zielonymi włosami, zakochana w muzyce i CSSie. Tworzy strony bawiąc się tym już chyba siedem lat, poważniej od dwóch i kocha to co robi. Stara się zrozumieć grafikę wektorową. Nie potrafiłaby żyć bez muzyki i blipa, a największą miłością jej życia są Harry Keogh, czyli bohater serii Nekroskop Briana Lumleya i Patrick Nissley, wokalista zespołu Innerpartysystem. Uwielbia bajki, te nowe i stare, książki i filmy wszelkiej maści. Rozmawiać z nią można o wrestlingu, motoryzacji i informatyce, choć stara się wiedzieć cokolwiek o wszystkim.

Marcin Bryk vel Metorio (blip, twitter, facebook)
Dwudziesto paroletni student informatyki na Politechnice Rzeszowskiej. Odkąd pamięta interesował się wszystkim, co związane z komputerami. Jego pierwszy komputer to PC z procesorem 486. Zwolennik Androida, lecz nie obce są mu pozostałe systemy mobilne. Szczęśliwy użytkownik Internet Explorera 9. Miłośnik gier RPG oraz strzelanek. Uważa, że Microsoft nie jest taki zły, tylko trzeba Go bliżej poznać, a na pewno każdy znajdzie w nim coś dla siebie!

Kamil Pociask vel OSKAr (blip, twitter, facebook, www)
Student trzeciego roku informatyki na specjalizacji ‘sieci i systemy komputerowe’ (taki kierunek IT Pro ;-) ) na Politechnice Rzeszowskiej. Fan (nie fanboj) wyrobów Apple, choć ma tylko iPhone’a to poluje na iPada i może w przyszłości coś z serii Mac. Szeroko zainteresowany produktami Microsoftu, ich nowym dzieckiem jakim jest Windows Phone 7 i nie tylko. Wszystko co dzieje się wokół tej firmy go interesuje. Od spraw technicznych, po całkiem banalne rzeczy. Ogląda anime/mangi. Można z nim porozmawiać na prawie każdy temat, przez co udaje miłego, choć czasem mu to nie wychodzi ;-).