Publikacje

Tutaj publikacje z wielu źródłem, których autorem jest Piotr Pawlik.

Wywiady i Relacje:

1. Wywiad z Piotrkiem Pawlikiem, MVP Exchange Server http://www.wss.pl/baza-wiedzy/wywiad-z-piotrkiem-pawlikiem-mvp-exchange-server,1531

2. Relacja z Microsoft Technology Summit 2011 http://www.wss.pl/baza-wiedzy/relacja-z-microsoft-technology-summit-2011,2554

3. Relacja z konferencji Microsoft Technology Summit 2010 http://www.wss.pl/baza-wiedzy/relacja-z-konferencji-microsoft-technology-summit-2010,1655

4. Relacja z konferencji C2C 2009 http://www.wss.pl/baza-wiedzy/relacja-z-konferencji-c2c-2009,1676

Artykuły (Articles):

0. Lokalizacja roli Unified Messaging w Exchange 2010 http://uclabs.pl/2012/03/29/lokalizacja-roli-unified-messaging-w-exchange-2010/

1. Instalacja Exchange Server 2010 – cześć pierwsza http://www.wss.pl/baza-wiedzy/instalacja-exchange-server-2010—czesc-pierwsza,2572
2. Microsoft Office 365 – omówienie usług http://www.wss.pl/baza-wiedzy/microsoft-office-365–omowienie-uslug,1651
3. Dynamic Memory i RemoteFX, czyli co nowego w SP1 beta dla Windows Server 2008 R2? http://www.wss.pl/baza-wiedzy/dynamic-memory-i-remotefx-czyli-co-nowego-w-sp1-beta-dla-windows-server-2008-r2,1654
4. Split-Scope i Link-Layer based Filtering w Windows Server 2008 R2 RC http://www.wss.pl/baza-wiedzy/split-scope-i-link-layer-based-filtering-w-windows-server-2008-r2-rc,1690
5. Spojrzenie na nowości w Windows Server Core 2008 R2 http://www.wss.pl/baza-wiedzy/spojrzenie-na-nowosci-w-windows-server-core-2008-r2,1921
6. DHCP od podszewki w Windows Server 2008 http://www.wss.pl/baza-wiedzy/dhcp-od-podszewki-w-windows-server-2008,1920

7. Z cyklu Interop: Integracja Lync Server 2010 z rozwiązaniem głosowym Avaya AES http://uclabs.pl/2012/04/01/z-cyklu-interop-integracja-lync-server-2010-z-rozwiazaniem-glosowym-avaya-aes/

8.  Music-On-Hold w Lyncu 2010 http://uclabs.pl/2011/09/17/music-on-hold-w-lyncu-2010/

Porady (Tips & Tricks):
1. Czy procesor posiada wsparcie dla Hyper-V w Windows 8? http://www.wss.pl/baza-wiedzy/czy-procesor-posiada-wsparcie-dla-hyper-v-w-windows-8,2771
2. Narzędzie Oclist.exe odchodzi na emeryturę. Jak zatem uzyskać listę zainstlowanych ról i funkcji w wersji Core serwera Windows Server 2008 R2? http://www.wss.pl/baza-wiedzy/porada-narzedzie-oclistexe-odchodzi-na-emeryture-jak-zatem-uzyskac-liste-zainstlowanych-rol-i-funkcji-w-wersji-core-serwera-windows-server-2008-r2,1642
3. Jak zainstalować IIS do hostowania aplikacji ASP.NET i zdalnie nim zarządzać w Windows Server Core 2008 R2? http://www.wss.pl/baza-wiedzy/porada-jak-zainstalowac-iis-do-hostowania-aplikacji-aspnet-i-zdalnie-nim-zarzadzac-w-windows-server-core-2008-r2,1674
4. Jak skonfigurować konto Data Recovery Agent do odzyskiwania plików zaszyfrowanych EFS? http://www.wss.pl/baza-wiedzy/porada-jak-skonfigurowac-konto-data-recovery-agent-do-odzyskiwania-plikow-zaszyfrowanych-efs,1653
5. Jak zarządzać Shadow Copies z wiersza poleceń? http://www.wss.pl/baza-wiedzy/porada-jak-zarzadzac-shadow-copies-z-wiersza-polecen,1652

6. Co zrobić, gdy Hypervisor nie startuje? Pojawia się błąd: “Hypervisor launch aborted due to auto-launch being disabled in the registry”. http://www.wss.pl/baza-wiedzy/porada,1666

7. Jak przechwycić dane sieciowe przy pomocy Network Monitora i wiersza poleceń? http://www.wss.pl/baza-wiedzy/porada-jak-przechwycic-dane-sieciowe-przy-pomocy-network-monitora-i-wiersza-polecen,1688

8. Jak włączyć zdalny pulpit w Windows Server 2008 Core? http://www.wss.pl/baza-wiedzy/porada-jak-wlaczyc-zdalny-pulpit-w-windows-server-2008-core,1747

9. Jak importować konta użytkowników AD za pomocą narzędzia LDIFDE? http://www.wss.pl/baza-wiedzy/porada-jak-importowac-konta-uzytkownikow-ad-za-pomoca-narzedzia-ldifde,1625

Presentations from my events:

1. Materiały (z moich sesji) ze spotkań Study Group o Office 365 dostępne!

2. http://uclabs.pl/2012/05/28/konferencja-o-office-365-4-czerwca-w-warszawie/

 

  • You may use these HTML tags: <a> <abbr> <acronym> <b> <blockquote> <cite> <code> <del> <em> <i> <q> <s> <strike> <strong>

  • Comment Feed for this Post
Go to Top