Wróżby (Predictions): SharePoint MVP 2010

Dan Holme (jeden z bardziej znanych Microsoft MVP for SharePoint) napisał niedawno tak:

W ubiegłym tygodniu, zapytałem, czy pomocnym byłoby mieć SharePoint 2010 “sandbox”, nawet jeśli tylko w trybie tylko do odczytu, z którego możnaby odkrywać nowe funkcje programu SharePoint 2010. Odpowiedzi były w przeważającej mierze pozytywne. Zanim wyjadę do Vancouver na Igrzyska Olimpijskie, chciałbym Wam dać coś na ten czas. W ubiegłym roku opublikowaliśmy wraz z przyjaciółmi tekst o wielemówiącej nazwie “Wróżby MVP 2009”. W przeważającej części te wróżby stały się faktem. Mimo prognoz o pogarszającej się gospodarce wdrożenia platformy SharePoint dynamicznie rosną.

Wyprzedana konmferencja SharePoint Conference w Las Vegas (ponad 7000 uczestników) jest na to dowodem. Równiez artykuły i wypowiedzi tych MVP, których wróżyłem w ubiegłym roku się sprawdziły… Więc na nowy rok wróżę MVP dla takich ludzi jak: Tobias Zimmergren, Sean Wallbridge, Asif Rehmani, Woody Windischman, Liam Cleary, Gustavo Velez. Sahil Malik.

Ja zaś wróże MVP for SharePoint dla samego Dana Holme, a także dla mojego przyjaciela Ricardo Munoz Monge (Costa Rica) oraz dla Sebastiana Wilczewskiego. Z innych dziedzin… to temat na inny post, ale zakładam renominacje (w określonych okresach) dla wszystkich obecnych MVP (pozdrowienia dla SQL MVP) a także mam kilka osób na oku, które powinny moim zdaniem dostać to wyróżnienie (nazwisk nie wyjawię, ale potem napiszę: A ja tak właśnie myślałem).

Dziś na kilkanaście godzin przed pierwszymi nominacjami na 2010 rok już chyba mogę tak napisać.

PS.: cały dokument SharePoint MVP 2010 Predictions znajdziecie TU.

Leave a Comment

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Skip to toolbar