MTS 2009 – Pre-Conf Day

Dzisiejszy dzień śmiało moge nazwać dniem przedkonferencyjnym przed jutrzejszym otwarciem Microsoft Technology Summit 2009. Mam też nadzieję iż w następnym roku naprawdę pojawia się Pre-Conf Days. Tymcxzasem punktualnie o 18 rozpoczną się trzy bardzi ciekawe i jednocześnie ważne dla mnie wydarzenia:

1. SlaIT 2009 – czyli konkurs pokazów fotograficznych dla ludzi z branży. Pisałem już o tym wydarzeniu wcześniej, również jego twórca – NOISE – nie omieszkał zamieścic informacji na forum WSS.pl. Czym jest SlaIT najlepiej definiuje opis: slaIT to typowe slajdowisko, ale dla osób zainteresowanych informatyką i fotografią, na którym można pochwalić się swoimi zdjęciami oraz podziwiać zdjęcia innych osób.

2. X-lecie SE Club – wspaniała okazja do poznania wielu nowych osób, specjalistów z najwyższej półki, prawdziwych wyjadaczy. Tej akcji przegodzi Grzegorz Tworek, który skupia wokół siebie elitę inżynierów Microsoft (choć jak wiadomo ich wiedza nie tylko wokół Redmond się obraca). Zapowiedź rocznicowa spodobała mi się od razu: W sumie to nie bardzo wiem jak zacząć niepatetycznie, ale chodzi o to, że mamy już 10 latek. To całkiem ładna liczba, więc wypadałoby ją klubowo uczcić. Ogólny plan jest prosty: spotkać się, spróbować zgarnąć kilku klubowych emerytów i dobrze oblać jubileusz

3. Warsaw Girls Geek Dinner – czyli gościnny udział w gronie najpiekniejszej części polskiego środowiska IT. Tutaj szefową i organizatorka wydarzenia jest Paulina Januszkiewicz – drobna blondynka, która niejednego administratora rozkłada systemowo. Zaproszeniu nie sposób odmówić: Wreszcie! 🙂 Tym razem w Browarmii. Ogólny plan jest prosty: spotkać się, pośmiać, opić rozpoczynającą się jesień kilkoma świeżo ważonymi piwkami / mojito, coś przekąsić.

NIE MAM wprawdzie zielonego pojecia jak to wytrzymam i w jakim stanie obudzę się jutro o szóstej, tak by rześki pojawić się z samego rana w strefei ATE – niemniej jednak mam nadzieję że się uda. Relacje, jeśli tylko bedę mógł – szybciutko zabloguję. 

Leave a Comment

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Skip to toolbar