CodeCamp 2009 w Krakowie

Już w najbliższy weekend (jutro i pojutrze) w Krakowie, na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej, w miejscu o zachęcającej nazwie “KOTŁOWNIA” odbędzie się konferencja CodeCamp 2009.

Konferencja poświęcona jest technologiom .NET (cała sobota) i SQL (cała niedziela). A posłuchać będzie można na niej sporej grupy lubianych przez społeczność prelegentów, wśród których pojawią się między innymi Tadeusz Golonka, Witold Bołt, Paweł Potasiński, Maciej Pilecki, Tomasz Kopacz, Damian Widera i inni.

Na samo zakończenie konferencji bede miał przyjemność przedstawić swoją, luźniejszą już sesję: “Wprowadzenie do Spatial Data w SQL Server 2008“. krótka zajawka tej sesji poniżej:

Geografia, geometria, trzęsienia ziemi, mapy google, gps – wszystkie te słowa są ze sobą powiązane. Punktem łączącym jest SPATIAL DATA. Co to takiego, jak możemy tych danych używać, do czego ta wiedza może nam się przydać? XML, KML, GML, .NET, Shape2SQL, WKB, WKT i kilka innych sposobów na zdefiniowanie spatial data. W tej prezentacji, będę chciał przybliżyć samą ideę tego typu danych oraz opowiedzieć jak zacząć pracę z nimi.

Strona konferencji, agenda, szczegóły znajdziecie TU.

Zapraszam Serdecznie

Leave a Comment

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Skip to toolbar