Oni potwierdzili swój udział!

Już 12-stu znakomitych blogerów potwierdziło swój udział w imprezie "Bloggers Underground". Wśród nich są znakomici specjaliści IT, programiści, eksperci z tytułami MVP oraz osoby znane z technicznych społeczności. Lista uczestników jest wciąż otwarta! Zachęcamy do zgłoszeń!
 
Swój udział potwierdzili: Michał Grzegorzewski, Mariusz Kędziora, Justyna Spychała, Maciej Aniserowicz, Paula Januszkiewicz, Arkadiusz Waśniewski, Grzegorz Tworek, Nataniel Zieliński, Jarosław Karaś, Jacek Doktór, Tomasz Wiśniewski, Konrad Sagała. Listę uczestników na bieżąco aktualizujemy, uczestników oraz łącza do blogów znajdziecie w prawym panelu naszej strony.
 
Czym jest "Bloggers Underground"? Jest to pierwsza impreza blogerów piszących o IT dla pasjonatów IT, która odbędzie się 7 października w jednej z knajp na warszawskiej starówce. To doskonały sposób na integrację i spędzenie wieczoru w luźnej atmosferze, tuż przed konferencją Microsoft Technology Summit 2008. Jeżeli masz pomysł na krótką, dziesięcio-minutową prezentację związaną z prowadzeniem bloga bądź chcesz potwierdzić swoją obecność prosimy o kontakt mailowy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Skip to toolbar